SenSizTeaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» mesajjjjJ Adminen
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 8:14 pm tarafından ByHack

» Metin2 Gm İsimleri...!
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:45 pm tarafından ByHack

» GM'nin keyfi!
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:43 pm tarafından ByHack

» Metin 2 anti-as 4.0
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:43 pm tarafından ByHack

» Sayfa Görevi Klavuzu
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:40 pm tarafından ByHack

» Metin 2 Günün Sözü
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:39 pm tarafından ByHack

» Metin 2 Bina/İnşa Bilgisi
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:38 pm tarafından ByHack

» Metin2 + basarken bazı silah ve zırhların ıstedıklerı itemler
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:37 pm tarafından ByHack

» Metin2 Çölde Ne Nerede Çıkar
Yeni ortak Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:36 pm tarafından ByHack

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Istatistikler
Toplam 47 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cemil

Kullanıcılarımız toplam 488 mesaj attılar bunda 291 konu

Yeni ortak

Yeni ortak Empty Yeni ortak

Mesaj  ByHack Perş. Ağus. 27, 2009 11:16 pm

eed arkadaşlar sitemizde 3 ortak var
erkek ortakların rengi yeşil kız ortakların rengi mavi eed 2 erkek ortak ve 1 kız ortak var yani 3 ortak oluyor yeni gelen ortak kuzenim selcuk ben actım ona şuan giremiyor okul acıldıgında gircek bu seferde ben giremiyecem ondan dolayı ben herşeyi hazırlayıp kendine bırakcam okul acıldıgında benden sonra umarım iyi yönetir burayı hiç kuşkum yok ondan dolayı bölüm acıp konu koyuyorum konu sayımı yükseltiyorum cünkü 3 ay giremiyecem pc ve internet kalkcagı için girmeye fırsat oldukca da konu acacam buakdar üye konu için geliyoo ve kücük bi not sölemek istiyorum burda her yetki arkadaşımız güvenilir lerdir zaten ondan doalyı yetki veriyoruzz ilk başta dürüst saygılı olması lazım sonradan gelsin calışkanlıgı calışkanlıgı derken yani forumda cok konu acması ama konu acmayıda bırakmaması lazım hergün yazılan konulara yorm yapmasa bile bakması lazım bu bütün yetkililer için gecerlidir cünkü boşuna yetki vermiyoruz gercektende banner gibi olamsada ona benzer reklam argo olursa zaten o kullanıcı BANNED olur hiç şüpesiz ve o konuyuda kilitli konular bölümü yapmayı düşünüyodum ama yapmayacam hiç o bölüme koymadan o konuyu silerim ben olamsam da başka yetkili silmek zorunda bide forumdan anlayan kişiler lazım bize forumdan anlamasada güvendigim kişiler oldgundan yetki veriyorum benim acelem yok onlarda ögrencek yetkili olmayıı forum kulanmayıı eed arkadaşlar artık kesmek istiyorum sözümü en yakın zamandada kural bölümü yapılcaktır şuan gerek yok yetkililer ve userler cogaldıkca gerekecek ama en yakın zamanda 2 veyatta 3 gün içinde kurallarda koyulur forumaa biz elimizden geleniyapcaz yetkili olarak bide üye olan userler elinden geleni yaparsa seviniriz sorun cıakrtmazlarsa seviniriz bizde BANNED atmak istemiyoruz actıkalrı konuya cok dikkat edin cünkü yanlış anlaşılmayla BANNED olursanız bizede ulaşamazsınız msn mizdede ekliyseniz BANNED yer yemez biz ya sileriz komple yada engelleriz bize ulaşamazsınız ondan dolayı düzgün konu acın elinizden geldikce veyatta daha fazlasıı elinizden gelsin sagılarımla (ByHack)
ByHack
ByHack
Admin

http://mahkumteam.yetkinforum.com

Yeni ortak Empty Geri: Yeni ortak

Mesaj  ByHack Perş. Ağus. 27, 2009 11:19 pm

ortaklar

ByHack
ByCrazy
Asi_Sevilay

Adminler

MerwE

şuanki yetkili sıralamamız budur yetkili alımı vardır kabiliyetli üzgün efendi ve calışkan özelliklede forumda yetki verildimi o yetkiyi iyi kulanmaasıdır arkadaşlar yetkililer BANNED yiyemez diye bişe yk hakk ederse yer neyse yetkili alımları başlamıştır yetkili olmak isteyenler (ByHack) yani bana pm veyatta özelden mesaj veyatta msn den mesaj atın msn adresim (sensizteam@hotmail.com) msn adresim budur yetkili alımları için bana ulaşa bilrisinz iyi günler
ByHack
ByHack
Admin

http://mahkumteam.yetkinforum.com