SenSizTeaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» mesajjjjJ Adminen
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 8:14 pm tarafından ByHack

» Metin2 Gm İsimleri...!
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:45 pm tarafından ByHack

» GM'nin keyfi!
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:43 pm tarafından ByHack

» Metin 2 anti-as 4.0
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:43 pm tarafından ByHack

» Sayfa Görevi Klavuzu
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:40 pm tarafından ByHack

» Metin 2 Günün Sözü
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:39 pm tarafından ByHack

» Metin 2 Bina/İnşa Bilgisi
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:38 pm tarafından ByHack

» Metin2 + basarken bazı silah ve zırhların ıstedıklerı itemler
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:37 pm tarafından ByHack

» Metin2 Çölde Ne Nerede Çıkar
Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Icon_minitime1C.tesi Eyl. 26, 2009 5:36 pm tarafından ByHack

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Istatistikler
Toplam 47 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: cemil

Kullanıcılarımız toplam 488 mesaj attılar bunda 291 konu

Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D

Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D Empty Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) :D

Mesaj  ByHack Perş. Ağus. 27, 2009 6:50 pm

Mage rehberi benim editim (Siz Magesiniz ) Very Happy

Evet mage olmak istediğiniz anda oyundaki en güçlü sınıfı seçmiş olduğunuzu bilin.
Öncelikle mage nedir... Mageler büyülü güçleriyle rakiplerini yerle bir eden bir sınıftır diyor yapımcılar ve tabi bu bizi kesmiyor. Mage 3 sınıfta elemental büyüler kullanıp hem alansal hemde kişisel büyüleri ve bufflarıyla bi dpsdir.Evet size herşeyimi anlatmaya çalışıcam ama bu 0rangeb0x yada Berke Yıldırım ın special mage rehberidir...

Önce ne tür mage olacağımızı seçelim:

Paper--------------------------------------------------------------------------
Normal-------------------------------------------------------------------------
İnt----------------------------------------------------------------------------
Gelişmiş-----------------------------------------------------------------------

Evet paperden başlıyorum anlatmaya.Paper full mpcilere deir çok güçlü dmg atarlar ama zırhları en düşük zırhtır tavsiye etmem
Normal eşit ağırlık demektir herşeyden biraz alırlar tavsiye etmem
İnt güçlü zırhılıdırlar ama silahları berbattır yine tavsiye etmem
Geşlişmiş herşeyde kullanan ama hem int hem mp kullanarak güçenmiş kişilerdir yüksek lwllerde olunabilir

Not=Oyunda magenin gelebileceği üst nokta Elemental Lord dur 60 lwlden sonra gerçekleşir.Bundan sonra masterle 83 e kadar gidebilirsiniz...

Flame----------------------------------------------------------------------
Grace----------------------------------------------------------------------
Light-----------------------------------------------------------------------

Bunlar magelerin skilleridirler.Flame dmg için yapılmıştır.Grace yavaşlatmak için.Li,ghtta ikisinin karışımıdır.Bunlardan 2 sine sahip olabilirsiniz... ,

Grace + Falme hem durdurma hem dmg die tek beşına kasılanlar için uygun.
Flame+ Light dmg içindir sağlam charlar kullanmalıdır Tavsiye ederim.
Light+Grace Sağlam olmayan charlar için uygun ama güçlenicem diye iyice batırabilirisiniz.

Kasılma noktaları
(Uzman)

1-7 lwl Bandicoot
7-15 lwl Keecon warrior
15-20 giatn bulture silan werewolf
20-30 folkun dışındaki her slot.
30-35 smildon skeleton seeking hunter
35-50 el moraddaki mezarlık
50-55 death knight burning skeleton
55-65 dragon tooth skeleton dragon tooth soldier dragon tooth commander ash knight apostle lamia troll (hornet az ex getirir ama olabilir) harpy(sağlam değilseniz bazı slotlara oha diyebilirsiniz)
65-83 eslanta bifrost ronark alanları sizindir
83-??? Krowaz vb tüüm bosslar (ultimaya hastayım) vede yeni bosslar ve slotlar felakanor.

bişiler yazdım işte 70 + special rehberi vb rehberler çok yakında onurlu paylaşımda

kendi editimdir başkasınınkini asla çalmam emeğe saygı
inanmayan internet açık gir bak bakalım var mı
By HaCK
ByHack
ByHack
Admin

http://mahkumteam.yetkinforum.com